درباره ما

آزمایشگاه تشخیص طبی جام جم در شهریور ماه سال 1387 پس از دریافت مجوز تاسیس از وزارت بهداشت و درمان و با هزینه شخصی و بدون وابستگی به هیچ ارگان و نهاد دولتی توسط دکتر رامین یزدانی تاسیس شد.

این آزمایشگاه به تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت انجام آزمایشات روتین و هورمونی و اختصاصی مجهز می باشد از جمله دستگاه تمام اتوماتیک liaison جهت انجام آزمایشات هورمونی و تخصصی با استفاده از کیت های آمریکائی و ایتالیائی ، دستگاه تمام اتوماتیک sysmexkx21 جهت آزمایشات هماتولوژی ، دستگاه تمام اتوماتیک اتو آنالیزر alfaclassic جهت انجام آزمایشات بیوشیمی و سایر دستگاههای لازم جهت یک آزمایشگاه تشخیص طبی از جمله دلایزاریدر ، فتومتر، الکتروفتومتر، میکروسکوپ و .. می باشد.

این آزمایشگاه در سال 1390 موفق به دریافت لوح سپاس کیفیت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت شدکه این مهم پس از چند مرحله بازدید و ممیزی توسط بازرسان اداره امور آزمایشگاهها و با رعایت کلیه اصول مستند سازی و کنترل کیفیت صورت گرفت.

آزمایشگاه جام جم در سال 2014 موفق به دریافت ایزو در مدیریت کیفیت و رضایت مندی مشتری و ارزیابی شکایت مشتری (9001 - 10002 - 10004 ) از oxford انگلستان شد.